Staňte se našim partnerem

Partneři a sponzoring

(rozpočet cca 22 000 EUR)

Jak jste již pochopili, jedná se o teoreticky velmi složitý a propracovaný projekt, na který velmi sázíme. Velkou část nutného rozpočtu uhradíme sami (práce, cesta, již stávající vybavení atd.). O materiální zázemí se postarají naši dlouhodobí i noví, navzájem si nekonkurující partneři jak z ČR, tak z Norska i Švédska. Pokud Vám tento projekt příjde zajímavý a myslíte si, že jste vhodný partner, kontaktujte nás.

Nabízíme Vám účast na jednom z nejzajímavějších outdoorových projektů roku. Doposud jsme nezaznamenali, že by se někdo o něco podobného v takovém rozsahu a komplexnosti pokusil. Bude to zároveň první vážné zdokumentování tak úžasného podniku, jakým Norge på langs bezesporu je = pozornost skandinávského publika.

Nejde zdaleka jen o extrémní sportovní akci samotnou. Náš projekt má vícero stejně atraktivních vrstev, které nejen díky mediálním výstupům (viz výše) přitáhnou pozornost různých skupin lidí. Běžců, cestovatelů, dobrodruhů a zkrátka všech, kteří se zajímají o hory, Norsko, zdravé jídlo, auta, seberozvoj a především o silné příběhy, ve kterých není nic předem dané.


 

Co konkrétně nabízíme

1) Product placement

Nechte své výrobky obstát v unikátním motivačním projektu. Víme co děláme a díky svým kontaktům a dalším aktivitám jsme tento projekt schopni nevtíravě dostat k velmi zajímavé běžecké a outdoorové komunitě. Jak?

  • Sociální sítě - dohromady máme zhruba 50 000 followerů na Instagramu a Facebooku. To není moc, ale toto číslo se díky našim aktivitám navýší. Proč si to myslíme? Upřímně, doposud jsme na tomto poli sociálních sítí byli velmi "vlažní", nepravidelní a zkrátka málo aktivní. Přestože máme obrovské zásoby již hotových kvalitních materiálů. Nebyli jsme příliš aktivní proto, že naše hlavní práce není na sociálních sítích nijak závislá. Tento projekt bude první takovou vážnou snahou. 
  • Sportovní a kulturní akce - organizujeme jeden z nejpopulárnějších ultramaratonů Zapomenuté hory, kde bude 12. 10. 2019 přednáška a promítání prvních materiálů k filmu z cesty. A dobře víme, že nás osloví množství festivalů s žádostí o přednášku atd.

 

2) Nové obchodní dohody a zviditelnění na skandinávském trhu

Podobné velké akce velmi dobře otevírají dveře pro jednání s novými partnery. Díky značným znalostem i známostem v oblasti norského i československého "outdoor trhu" jsme schopni propojit mnoho zajímavých subjektů. A skandinávské země jsou velmi bohaté. Máte zajímavý produkt pro jejich trh?

 

3) Špičkové audiovizuální materiály vaší značky

Naše expedice bude dlouhá a bude zde relativně dosti prostoru pro kreativní tvorbu. Ať už tvorbu s expedicí spojenou, tak i nesouvisející, na míru konkrétnímu partnerovi. A to vše ve vizuálně geniálních norských exteriérech.

Možné je téměř cokoliv. Využijte našich zkušeností, schopnosti propojovat, znalostí nejatraktivnějších destinací i naší odvahy zkoušet věci dosud nevídané. Žijeme jen jednou a pouze fantazie je náš limit...

np15.jpg

Norsko nám již přineslo tolik neuvěřitelných zážitků. Cítíme v kostech, že toto léto bude neskutečná jízda...

 

Proč byste nám měli věřit?

Milujeme velké výzvy a máme cenné zkušenosti v tvorbě náročných sportovních akcí a dokumentů. Nejsme pouze filmové studio, ale jsme skuteční tvůrci, kteří dobře znají komunity aktivních lidí a kteří do hloubky přemýšlejí o tom, co dělají. Tohle není práce, to je náš životní styl, a tato cesta na Sever je Petrův velký sen. Jsme aktivní sportovci a troufáme si říci, že obecně známe Norsko lépe než drtivá většina aktivních Norů. Cestami do odlehlých částí Norska jsme již dohromady strávili několik let. Udělali jsme mnoho úspěšných projektů i chyby. Ty jsou tou nejlepší zkušeností! Víme co chceme, tento projekt plánujeme již několik let a jsme připraveni dát do něj celou svou duši. Vytvořme spolu něco nového...

np10.jpg

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku20. 7. 2019, 23:59, zobrazeno 816x, dnes 2x
0.0 0Hodnocení