O projektu Bernartwood

 

 

Bernartwood je produkční společnost filmaře a sportovce Petra Pavlíčka. Pocházíme z odlehlých Rychlebských hor, ale díky svému zaměření trávíme každoročně mnoho měsíců zejména za polárním kruhem a ve slovenských Tatrách.

Přes 13 let věnujeme energii tvorbě odvážných dobrodružných filmů, fotografií i složitějších multimediálních projektů, posledních 9 let prakticky výhradně pro zahraniční klientelu.

Začali jsme filmováním náročných polárních expedic. Tam jsme potkali první horolezce. Poté jsme dlouhých 6 let velmi úzce spolupracovali s nejlepším lezcem planety Adamem Ondrou. Natočili jsme mnoho známých lezeckých videí s milióny shlédnutí a hlavně dva ze světově nejprodávanějších lezeckých celovečerních filmů Čarodějův učeň (2012) a Change (Změna 2014).

 

V pohybu

Dnes jsme špičkou v technicky i fyzicky náročné, nebezpečné, avšak vizuálně atraktivní filmové tvorbě "v pohybu". Používáme nejmodernější stabilizátory, gimbaly, drony, kamerovou lanovku atd. Dnes jsme schopni precizně sledovat horské běžce, bikery, lyžaře/skialpinisty a další outdoorové atlety. A to doslova kdekoliv si vzpomenete, za každého počasí. Divoká Příroda je našim domovem. Často navštěvuji nehostinná místa, od odlehlých polárních oblastí až po ty nejtěžší skalní stěny světa. Neexistuje nemožný úhel záběru...

 

 

Kampaně

V současnosti krom filmových a foto zakázek vymýšlíme a realizujeme kompletní mezinárodní kampaně pro své partnery, jako například unikátní propracované outdoorové soutěže nebo třeba velmi populární ultramaraton. Zaujmout v dnešní přesycené době není snadné, prorazit na novém trhu teprve ne. Pouze silné a ryzí téma, se kterým se divák dokáže ztotožnit, dokáže přilákat pozitivní pozornost a důvěru.


Vytisknout stránku Vytisknout stránku5. 2. 2015, 12:47, zobrazeno 24483x, dnes 3x