O projektu Bernartwood

Ukázka z projektů realizovaných v roce 2017 se svým hlavním partnerem, italskou Monturou - komplet má práce. Od nápadu přes organizaci, natáčení až po finální střih.


Bernartwood je nevšední produkční společnost okolo mě, filmaře, sportovce a dobrodruha Petra Pavlíčka. Pocházím z Rychlebských hor, ale díky velké lásce k dalekému Severu trávím každoročně mnoho měsíců za polárním kruhem, převážně v Norsku.
Přes 12 let věnuji energii tvorbě špičkových dobrodružných filmů, fotografií a složitějších multimediálních projektů, posledních 9 let prakticky výhradně pro zahraniční klientelu.

Začal jsem filmováním drsných polárních expedic. Tam jsem potkal první horolezce. Nyní již dlouhých 9 let velmi úzce spolupracuji s nejlepším lezcem planety Adamem Ondrou. Natočili jsme spolu mnoho známých lezeckých videí s milióny shlédnutí a hlavně 2 ze světově nejprodávanějších lezeckých celovečerních filmů Čarodějův učeň (2012) a Change (Změna 2014). Nyní je naše pozornost zaměřena spíše nakratší špičková lezecká videa.

Kampaně

V současnosti krom filmových a fotografických zakázek vymýšlíme a realizujeme kompletní kampaně pro své partnery jako například velmi propracované soutěže o velmi originální ceny nebo třeba velmi populární ultramaraton.

V pohybu

Jsem expert na technicky i fyzicky náročnou, nebezpečnou, avšak vizuálně nesmírně atraktivní filmovou tvorbu "v pohybu" za použití nejmodernějších stabilizátorů, gimbalů, dronů, kamerových lanovek atd. Dnes jsem schopen precizně sledovat horské běžce, bikery, lyžaře/skialpinisty a další outdoorové atlety. A to doslova kdekoliv si jen vzpomenete a za každého počasí.

Hledám především vlastní silné příběhy plné emocí a akce. Divoká Příroda je mým druhým domovem. Často navštěvuji nehostinná místa, od odlehlých polárních oblastí až po ty nejtěžší skalní stěny světa. Neexistuje pro mě nemožný úhel záběru...

Pošlete mi návrh projektu, žádost o spolupráci nebo jakoukoliv otázku...


Vytisknout stránku Vytisknout stránku5. 2. 2015, 12:47, zobrazeno 12002x, dnes 8x